Ede Tower

Ede Tower projesi Ankara’nın yeni çekim merkezi İncek’te, yaklaşık 5792 m2 alan üzerine inşa edilmiş ve 2017 yılından itibaren oturum başlamıştır.
Merkezi bir lokasyonda yer alan Ede Tower, çevresinde yer alan eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, önemli ulaşım akslarına yakınlığı ile ayrı bir önem taşımaktadır. Mogan Gölü ve Ankara manzaralı 35 katlı kule konut projesi olarak hayata geçirilen Ede Tower’da, 121 residence daire yer almaktadır.
Akıllı ev sistemiyle donatılan ve daireyi cep telefonuyla yönetme olanağı sunan Ede Tower, özgün mimarisi, güvenliğe verdiği önem, kullanılan malzemenin kalitesi ve sosyal alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır. Projede yer alan 1+1 daireler 76-81-87 metrekare net, 2+1 daireler111 metrekare net, 3+1 daireler 133-163-169 metrekare net ve 4+1 daireler ise 206 metrekare net alanlara sahiptir. Ede Tower sahip olduğu kat bahçeleri, geniş balkonları, fin hamamı, sauna, fitness salonu, spor sahaları, Çocuk Parkı ve açık ve kapalı olarak kullanılabilen kafeteryası ile de sakinlerinin sosyal ihtiyaçlarına cevap vermektedir.